O mně a reference

Vítám Vás v mém e-shopu s kvalitně šitými kabelkami a oděvy, já jsem Vlaďka a ráda Vás tady vidím. 

Vyrábím a tvořím pod značkou Tsunami a Big&Chic.

Reference na mé výrobky naleznete zde.

Základem mi byl obor dámská krejčová, takže s materiály, technologickými postupy a jejich zpracováním, mám odborné zkušenosti.

Moje dílna se nachází v malé obci v podhůří Beskyd, kde s láskou a péčí tvořím od roku 2013 všechny své výrobky. Od roku 2014 mají všechny mé výrobky certifikaci „Beskydy originální produkt“.

V dílně Vás také ráda uvítám. Můžete si vše prohlédnout naživo, vyzkoušet a nebo se domluvit na osobním odběru. Pokud rádi čtete, pak článek jak jsem budovala dílnu, najdete zde.

IMG_20200508_183757

 

 Jak v mé skromné dílničce probíhá příprava? 

  • Tvoření je proces, který začíná buď nápadem a následným výběrem látek, a nebo naopak. Když vidím látku, musí na mě zašeptat nebo zakřičet a vnuknout mi nápad.
  • Při výrobě se s výrobky mazlím, pečlivě vybírám vzory (protože ne každý vzor se hodí ke každému střihu). Výrobek, který právě tvořím poctivě tříbím, vybírám každou nit, zip, kování, kombinaci barev a to proto, že na každém detailu záleží.
  • Vyrábím originální a neopakovatelné kusy. Mé výrobky jsou synonymem kvality zpracování a originality. Pokud si nevyberete z nabídky, nebojte se mi napsat o výrobek na míru dle Vašich přání. S trochou nadsázky: „Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů“ :-)
  • Veškeré textilní výrobky vyrábím sama, a to od výběru materiálu, přes střih až po finální výrobek a následnou fotografii.
  • Kladu důraz na detail a kvalitu, protože v detailu je krása a kvalita materiálů je pro celkovou kvalitu a design výrobku neodmyslitelná. 

 

OPRAVDU O MNĚ:

Jsem silný ročník 76, mám jednu krásnou dceru, která mi s léty přerostla přes hlavu a taky už vylétla z hnízda. Spolu tvoříme silnou dvojku, ona vyrostla do výšky a já spíše do šířky. Což mě v šití přivedlo k plussize velikostem, sama mám vel.52 a tak dobře rozumím neduhům konfekčních oděvů. Žiji v rodném domku se svými rodiči, o které se starám. Šití, z nutnosti i pro zábavu, prokládám zvelebováním zahrady a drobnými rekonstrukcemi a vždycky mě potěší, když zase něco zvládnu já sama, sama ženská. 

 

O ZNAČKÁCH:

Tsunami - jsou především kabelky a tašky, které od návrhu přes střih až po finální úpravu pochází výhradně z mé dílny. Dalším sortimentem jsou obaly na knihy, kosmetické etue a na zakázku také organizéry, prostírání, potahy na polštáře, textilní dekorace, obojky atd..

Proč si koupit právě kabelku Tsunami a jaké jsou výhody jejího zpracování, se můžete dočíst zde.

 DSC00982IMG_20201110_124303Classic - Geometry (7)Jessica - Vitamínová (1)Cube - Tender (1)Diana - Leaves (1)

 

Big&Chic - dámské oděvy i nadměrných velikostí. Pod značkou najdete především kolové, půlkolové sukně a šaty s širokou sukní, na které se nyní specializuji. Ušít lze ale vše – mikiny, trička, tuniky, cardigany atd. Vše vyrábím s láskou ke křivkám.

Big Chic - o mněBeFunky-collage (20)DSC0066311619439_hkahvkdg-bDSC01250IMG_0863-1

Doufám, že se budete rádi vracet a vždy zde najdete něco, co Vás zaujme. 

Přeji Vám hezký den, večer či noc a „stay tuned“ (zůstaňte naladěni)...

 

... Vaše Tsun (Vlaďka)